Zapraszamy na spotkanie WEinnovators.club z Abbie Lundberg

Zapraszamy na kolejne spotkanie WEinnovators.club. W środę 2 marca (o godz. 20.00 czasu środkowoeuropejskiego) spotkamy się Abbie Lundberg, redaktorem naczelnym MIT Sloan Management Review. Temat spotkania to „Wpływ technologii na przywództwo i kulturę”

MIT Sloan Management Review to według wielu rankingów jeden z 10 najważniejszych i najlepszych magazynów biznesowych na świecie. Wydawany jest od 1959 roku przez MIT Sloan School of Management – czyli szkołę biznesu Massachusetts Institute of Technology. Od początku wydawania magazynu, jego unikatową cechą jest to, że skupia się on na wykorzystywaniu innowacji i nowych technologii w biznesie (lub też tworzeniu biznesu w oparciu o technologie).

Do najbliższego webinaru WEinnovators.club (środa, 2 marca o 20.00) zaprosiliśmy Redaktor Naczelną MIT Sloan Management Review – Abbie Lundberg. Abbie od wielu lat jest uważną obserwatorką i badaczką wpływu technologii na różne obszary naszego życia, dlatego też jako temat webinaru wybrała „Technology’s impact on leadership and culture”. Rozmowę z Abbie Lundberg poprowadzi Paweł Górecki, Redaktor Naczelny MIT Sloan Management Review Polska. Zapraszamy do udziału w webinarze! Jak zwykle w WEinnovators.club gwarantujemy dużą dawkę wartościowej wiedzy i możliwość zadawania pytań!

Dołączcie do spotkania w środę, 2 marca o 20.00 na profilach WEinnovators.club:

The Greatest Contemporary Innovators Project realizowany jest przez Agencję Rozwoju Przemysłu SA w ramach misji promowania i wspierania innowacji. Jest skierowany głównie do przedsiębiorców, inżynierów, studentów i start-upów w Polsce, a także w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Naszym celem jest organizowanie dwóch seminariów tygodniowo – jednego w środę i jednego w sobotę, niemniej jednak harmonogram zależy od dostępności naszych gości i może ulec zmianie. Każde webinarium poprowadzi ekspert z Polski, który na koniec moderuje sesję pytań i odpowiedzi. Konferencja wideo będzie transmitowana na żywo na Facebooku: na wydarzeniu oraz na stronie projektu Sieć Otwartych Innowacji.


Pozostałe artykuły