Trzeci transfer technologii w tym roku! Grant na transfer technologii otrzyma Przedsiębiorstwo Usług Technicznych „Firmus” Sp. z o.o.

Drugi miesiąc roku, a my podpisaliśmy już trzecią umowę o powierzenie grantu na transfer technologii!

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych „Firmus” Sp. z o.o. zakupiło technologię wspomagającą projektowanie komputerowe Product Design and Manufacturing Collection od firmy PROCAD S.A.

Transferowana Technologia umożliwi pracę kilku projektantów na tym samym modelu w czasie rzeczywistym, co w konsekwencji pozwoli na szerokie możliwości w zakresie projektowania prototypów maszyn i urządzeń. Program Product Design and Manufacturing Collection poprzez swoją konstrukcję i umożliwienie połączenia pracy grupy inżynierskiej z zespołami koncepcyjnymi, technologicznymi i obliczeniowymi znacznie wpłynie na komfort, jakość oraz wydajność pracowników. Dzięki temu przedsiębiorstwo Firmus będzie w stanie podjąć więcej kontraktów oraz w przyszłości stworzyć nowe miejsca pracy. 

Firma zajmuje się budową maszyn, urządzeń oraz części zamiennych dla takich branż jak: rolnictwo, budownictwo, produkcja szkła, wyposażenie sklepów, branża wystawiennicza. Świadczy usługi m.in.: cięcia tlenowego i laserowego, obróbki skrawaniem, zwijanie i gięcie blach, walcowanie blach, spawanie i zgrzewanie elementów metalowych, śrutowanie i malowanie, a także projektowanie i wykonawstwo prototypów.

Wdrożenie projektu pozwoli na umocnienie pozycji firmy w zakresie projektowania i wykonawstwa maszyn i części na rynku konstrukcji metalowych. 

Gratulujemy i życzymy sukcesów!

 

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami za pośrednictwem:
infolinii SOI: (22) 695 37 88
lub napisz bezpośrednio na adres: soi@arp.pl

Pozostałe artykuły