Trimar Systemy Parkingowe Sp z o.o. sp.k. pozyskał dofinasowanie na wzrost konkurencyjności

Firma TRIMAR działa na rynku nieprzerwanie od 30 lat i jest liderem w branży systemów parkingowych oraz systemów naprowadzania i zliczania pojazdów. TRIMAR jest najdłużej działającą firmą w branży systemów parkingowych i kontroli dostępu pojazdów na terenie Polski.

Spółka współpracuje z najlepszymi firmami na świecie i zapewnia dostawę najwyższej klasy sprzętu w zakresie systemów parkingowych, systemów naprowadzania pojazdów, bramek kontroli dostępu osób, blokad miejsc parkingowych, zapór antyterrorystycznych oraz autorskie oprogramowanie, dzięki czemu oferuje rozwiązania szyte na miarę.

Planowane przedsięwzięcie polega na zakupie licencji na gotowe oprogramowanie w postaci systemu zdalnego zarządzania i serwisowania systemów parkingowych – oprogramowanie ParkCash Cloud Parking Connect. Oprogramowanie ParkCash Cloud Parking Connect pozwala na zaadaptowanie najnowszych rozwiązań technologicznych u dostawców klasycznych systemów parkingowych, działających lokalnie w rozproszeniu geograficznym. Wykorzystanie mechanizmów zarządzania oprogramowaniem sprzętowym i aplikacjami oraz centralizacji konfiguracji i przetwarzania danych w chmurze istotnie zwiększa konkurencyjność i możliwości klasycznego systemu parkingowego.

 

 

 

 

 

 

 

 


Pozostałe artykuły