Transfer technologii w branży budowlanej

Przedsiębiorstwo P.H.U LUX DOM Rafał Cioch zostało założone w 2009 r. i funkcjonuje w branży budowlanej specjalizującej się w zakładaniu stolarki budowlanej. Firma specjalizuje się w sprzedaży okien, drzwi zewnętrznych, bram garażowych oraz drzwi wewnętrznych renomowanych producentów, a także z usługach powiązanych z powyższymi np.: wykonywaniu konstrukcji i pokryć dachowych, transporcie drogowym towarów czy wykonywaniu pozostałych robót budowlanych wykończeniowych.

Planowane przedsięwzięcie polega na zakupie licencji na oprogramowanie System sprzedażowo montażowy LUXDOM usprawniające procesy wewnątrz firmy. System do zarządzania obsługą sprzedaży i montażu dedykowany jest przede wszystkim branży budowlanej. Optymalizuje proces sprzedaży, planowania, realizacji i obsługi posprzedażowej klientów. Umożliwia centralizację procesów obsługi klienta poprzez zbieranie informacji na temat zleceń i klientów od rozpoczęcia komunikacji do obsługi posprzedażowej.

Dzięki tym cechom systemu planowana jest optymalizacja czasu potrzebnego na pełną obsługę klienta, co wpłynie na zwiększenie ilości klientów Wnioskodawcy. Oprogramowanie ponadto pozwala na tworzenie harmonogramów realizacji i przypisywanie działań do wybranych monterów oraz daje możliwość generowania raportów i zestawień

 

 

 

 

 


Pozostałe artykuły