Transfer technologii w branży budowlanej ORIGINALBLANC sp. z o.o.

ORIGINALBLANC sp. z o.o. skorzysta z grantu na transfer technologii!

Firma ORIGINALBLANC prowadzi działalność w branży budowlanej, w szczególności specjalizuje się w zakresie inżynierii i związanego z nią doradztwa technicznego.
Wykonuje również:

– projekty budowlane i wykonawcze szeroko rozumianych instalacji sanitarnych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych (głównie HVAC i wodno-kanalizacyjne),
– projektowanie alternatywnych źródeł grzewczych, instalacji sanitarnych, wentylacji i klimatyzacji,
Prowadzi doradztwo w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań, dopasowanych do potrzeb inwestora,
Wspiera inwestorów w realizacji projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków, wykonywania instalacji sanitarnych, cieplnych, gazowych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, koordynacji budowy wraz z nadzorem procesu inwestycyjnego, kosztorysowaniu projektowanych instalacji.

W ramach projektu, spółka skorzysta z grantu na transfer technologii, którego przedmiotem jest – Automatyzacja procesów projektowych dzięki wdrożeniu technologii Autodesk, Architecture, Engieering and Construction Collection. Transfer technologii – w przypadku firmy ORIGINALBLANC – zrewolucjonizuje proces wykonania usług projektowych, które realizowane są bez innowacyjnych narzędzi inżynierskich, a w szczególności efektywnej koordynacji międzybranżowej, przez co realizacja dużych projektów jest bardzo czasochłonna i mało efektywna.
Dzięki wdrożeniu technologii AEC Collection Wnioskodawca wprowadzi innowację procesową i zoptymalizuje proces realizacji usług projektowych.

Gratulujemy!

MASZ PYTANIA?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ZA POŚREDNICTWEM:
INFOLINII SOI: (22) 695 37 88
LUB NAPISZ BEZPOŚREDNIO NA ADRES: SOI@ARP.PL

Pozostałe artykuły