Sagitum S.A. z grantem na transfer technologii

Firma Sagitum S.A. powstała w 2016 r i w czasie swojej działalności ulegała przekształceniom, natomiast przez cały czas funkcjonuje w branży IT. Zakres działalności obejmuje dostarczanie i wdrażanie rozwiązań IT, kolokację i hosting systemów, szeroko pojęty konsultinginformatyczno-biznesowy.

Planowane przedsięwzięcie polega na transferze i wdrożeniu zaawansowanego narzędzia analitycznego SagiBusiness Analytics. Transferowana technologia umożliwi wprowadzenie do oferty firmy nowej usługi, która pozwoli na przeprowadzanie analizy użyteczności, niezawodności, wydajności i skalowalności systemów i infrastruktury IT u klienta, jak również przyspieszy prowadzenie tego typu działania. Związane to jest z automatyczną analizą uwarunkowań procesowo-sprzętowych dla optymalnego i bezbłędnego działania wdrażanych przez firmę systemów klasy ERP oraz oprogramowania zrobotyzowanej automatyzacji procesów (RPA).

Dzięki wykorzystaniu algorytmów uczenia maszynowego będzie istniała możliwość predykcji zdarzeń niepożądanych. Dzięki wdrożeniu technologii możliwe będzie realizowanie usługi dostarczania rozległych informacji na temat środowiska IT klienta i łączenia ich z zachodzącymi u klienta procesami biznesowymi.

 

 

 

 

 


Pozostałe artykuły