Pierwsza umowa w ramach Konkursu 5 podpisana. Polpak sp. z o.o. z grantem na transfer technologii

Polpak Sp. z o.o. prowadzi działalność od 2003 r. Głównym przedmiotem działalności od czasu jej utworzenia jest sprzedaż oraz serwis maszyn oraz linii pakujących dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Firma prowadzi także sprzedaż zamknięć do opakowań, kompletnych opakowań (butelki, opakowania airless) oraz pozostałych elementów opakowań (półproduktów). Firma sprzedaje swoje towary głównie producentom z branż chemii gospodarczej oraz kosmetycznej a także dla producentów gotowych opakowań.

Celem głównym projektu jest jest optymalizacja, a w szczególności: standaryzacja, automatyzacja oraz cyfryzacja procesów wewnętrznych w firmie. Planowane przedsięwzięcie polega na zakupie licencji na oprogramowanie klasy ERP Inspiro CRM od dawcy Opcja.pl sp. z o. o., który będzie służyło optymalizacji, a w szczególności: standaryzacji, automatyzacji oraz cyfryzacji procesów wewnętrznych, opracowywania szczegółów transakcji, baz danych oraz bezpieczeństwa danych w określonych obszarach.

Inspiro ERP-CRM to pierwsze w Polsce oprogramowanie klasy ERP, zapewniające kompleksowe wsparcie obszarów z zakresu procesów logistycznych firmy, służące do optymalizacji oraz cyfryzacji procesów w obszarach bazy danych, tworzenia cenników i zamówień, magazynu, CRM i marketingu.


Pozostałe artykuły