Oprogramowanie ERP dla firmy produkującej materiały marketingowe

Firma Media spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, to przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją. Od ponad 20 lat świadczy najwyższej jakości usługi związane z produkcją materiałów marketingowych. Istotnym jest również fakt, że Media posiada rozbudowaną stronę internetową, która umożliwia zamówienie, jak również personalizację produktów przez Internet.

MEDIA sp. z o.o. jest regularnie doceniane w świecie biznesu. Świadczy o tym między innymi fakt, że w 2021 firma znalazła się w prestiżowym gronie „Diamentów Forbesa 2022″, który wyróżnia najlepiej rozwijające się polskie firmy. W 2017 roku Media zajęła 1 miejsce w województwie podlaskim na gali e-Gazele Biznesu. Jest to ranking dotyczący najlepiej rozwijających się małych i średnich firm z branży ecommerce.

Głównym celem przedsięwzięcia jest automatyzacja procesów wewnątrz firmy, a tym samym zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez lepsze wykorzystanie posiadanego potencjału i zatrudnionych pracowników czego efektem będzie zwiększenie ilości produkowanych i sprzedawanych wyrobów. Na osiągniecie tego celu pozwoli zakup oprogramowania ERP Impuls EVO służący optymalizacji procesów produkcji i zarządzania przedsiębiorstwem.

Systemy grupy ERP to oprogramowania służce kompleksowemu zarządzaniu przedsiębiorstwem, obejmujące kontrolę i zarządzanie najważniejszymi zasobami i procesami takich obszarach firmy jak: sprzedaż, magazyn, zaopatrzenie, produkcja itd.

 

 

 

 

 

 

 

 


Pozostałe artykuły