Morado sp. z o.o. sp.k. zakupi innowacyjny system od firmy Necto S.A.

Firma MORADO została założona w 2014 roku i od tego czasu zajmuje się transportem krajowym i międzynarodowym. W ciągu kilku lat swojej działalności zdobyli reputację wiarygodnego dostawcy usług spedycyjnych w zakresie międzynarodowego transportu morskiego i spedycji kontenerowej.

Dynamicznie rozwijającą się firmą, która świadczy usługi przewozów międzynarodowych i krajowych, dostarczając ładunki kabotażowe i inne. Zajmujemy się spedycją kontenerową we wszystkich kierunkach geograficznych w eksporcie, imporcie oraz transporcie krajowym.

Planowane przedsięwzięcie polega na dokonaniu zakupu licencji na oprogramowanie Necto Terminal Mobile. Jest to oprogramowanie do obsługi terminala intermodalnego kontenerowego. Innowacja technologii Necto Terminal Mobile polega na połączniu w jednej aplikacji mobilnej trzech modułów, które umożliwiają pełną obsługę najważniejszych czynności realizowanych na terminalu intermodalnym kontenerowym.

Celem głównym projektu jest optymalizacja i automatyzacja procesów obsługi klienta, tak aby sprzedaż usług mogła odbywać się znacznie sprawniej i bardziej efektywnie. Ulepszenie i zautomatyzowanie procesów pozwoli na oddelegowanie części pracowników do pozyskiwania nowych klientów oraz do utrzymywania relacji z obecnymi klientami.

 

 

 

 

 


Pozostałe artykuły