Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Jasiński pozyskał technologię optymalizującą proces realizacji usług

Kancelaria została założona w 2013 roku i koncentruje swoje działania na wybranych dziedzinach prawa związanych z obrotem gospodarczym. Oprócz doradztwa i zastępstwa prawnego oferują wsparcie w negocjacjach handlowych, zarówno z polskimi, jak i międzynarodowymi kontrahentami.

W ramach projektu, firma skorzysta z grantu na transfer technologii, którego przedmiotem jest zakup licencji stanowiskowych iManage na okres 5-ciu lat wraz z procesem wdrożenia technologii w przedsiębiorstwie. Zastosowane innowacje technologiczne, funkcjonalności i narzędzia pozwolą zoptymalizować proces realizacji usług, co wpłynie na ograniczenie czasu potrzebnego na realizację poszczególnych zleceń.

iManage Work 10 to pierwsza aplikacja do zarządzania dokumentami i pocztą e-mail zaprojektowana na podstawie opinii setek użytkowników profesjonalnych usług i wzbogacona o inteligentne funkcje oparte na sztucznej inteligencji, które zwiększają produktywność. iManage Work Document Management Professional jest złożonym oprogramowaniem do kompleksowego zarządzania komunikacją, informacją, plikami i dokumentami, dedykowanym dla branży prawniczej. Zastosowane innowacje technologiczne, funkcjonalności i narzędzia odpowiadają na charakterystyczne potrzeby kancelarii prawnych. Pozwalają zwiększyć produktywność użytkowników poprzez optymalizację procesu związanego z realizacją złożonych projektów prawnych przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego standardu bezpieczeństwa podczas obrotu informacjami poufnymi. Technologia polega na implementacji zestawu innowacyjnych i wzajemnie powiązanych ze sobą narzędzi. Program iManage jest kompatybilny i integruje się z systemem operacyjnym Windows oraz zewnętrznymi.


Pozostałe artykuły