Innowacja procesowa w firmie specjalizującej się w produkcji akcesoriów motoryzacyjnych

ToM-PaR Jerzy Rutkowski jest firmą, która od 1988 roku działa w sektorze tworzyw sztucznych. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji akcesoriów motoryzacyjnych. W ofercie firmy można znaleźć m. in. akcesoria takie jak, szczotki, skrobaczki, szczotko-skrobaczki, w tym również produkty z zastrzeżonymi w Polsce i UE wzorami linii.

 

Planowane przedsięwzięcie polega na zakupie technologii PDA FEP (ang. Flexible Enterprise Platform), która jest systemem klasy ERP wyspecjalizowanym w obsłudze firm z branży produkcyjno-handlowej. Jego cechą jest – w zależności od potrzeb firmy – możliwość dostosowania poszczególnych modułów systemu jeszcze przed instalacją i konfiguracją.

Wdrożenie technologii będzie służyło automatyzacji, usprawnieniu i efektywniejszemu zarządzaniu wszystkimi kluczowymi procesami w przedsiębiorstwie. Celem wdrożonej innowacji będzie automatyzacja procesów obsługi klienta, procesów sprzedażowych, zakupowych oraz magazynowych. Dzięki wdrożonej technologii procesy będą dokładniejsze, co pozwoli zaoszczędzić również czas pracy pracowników. Wprowadzona optymalizacja umożliwi poszukiwanie nowych kanałów dystrybucji, nowych rynków oraz efektywniejsze wdrażanie nowych produktów do oferty firmy.

 

Gratulujemy!

 


Pozostałe artykuły