Grant w branży reklamowej

Applink Sp. z o.o. z Warszawy oferuje usługi oparte na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych w zakresie projektowania i budowy zaawansowanych systemów informatycznych. Spółka działa również na rynku Digital Signage, oferuje usługi i produkty w zakresie komunikacji marketingowej opartej o najnowocześniejsze technologie.

Specjalizacją spółki jest wykorzystanie najnowszych technologii w reklamie outdoor / indoor i realizacja tzw. marketingowych projektów specjalnych na styku rynku mediów i technologii.

Głównym celem jest wdrożenie „technologii monitorowania poprawności emisji materiału audiowizualnego w systemach Digital Signage”, która pozwoli na rozbudowę istniejących instalacji Digital Signange (DS) o moduł, który umożliwi generowanie niepodważalnych potwierdzeń emisji materiałów audiowizualnych i tym samym zaspokoi potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku reklamy DS.

Podstawowym celem biznesowym Spółki jest zdobycie przewagi konkurencyjnej świadczącymi usługi DS. Klienci wymagają bardzo wysokiej sprawności działania systemów DS, co przekłada się na konieczność inwestowania w nowe technologie i doskonalenie świadczonych usług.

 

Gratulujemy!

 

 

 


Pozostałe artykuły