Grant na transfer technologii dla firmy Eura7 sp. z o.o.

Firma Eura7 sp. z o.o. to przedsiębiorstwo działające w branży usług marketingowych. Specjalizuje się w projektowaniu serwisów i portali internetowych, promocją i reklamą w Internecie. 

W ramach projektu, firma skorzysta z grantu na transfer technologii, którego przedmiotem jest wdrożenie technologii „Systemu DMP (Data Management Platform) wraz z Data Streamem”. Data Management Platform (DMP) to platforma, której zadaniem jest łączenie danych o użytkownikach, segmentacja oraz udostępnienie do analizy oraz wykorzystania.

Innowacyjne wykorzystanie strumienia danych bezpośrednio na platformie DMP daje możliwość korzystania z niemodyfikowanych informacji, co dotychczas nie było możliwe, a pożądane przez rynek m.in. do tworzenia innowacyjnych rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji i machine learning. Tworzenie narzędzi z nieprzetworzonych danych przyczynia się do ulepszenia procesów analitycznych w biznesie i marketingu oraz znaczącej poprawy jakości procesów w świadczeniu usług reklamowych, dzięki wykorzystaniu zintegrowanego z DMP strumienia danych.

Gratulujemy!


Pozostałe artykuły