Grant dla firmy z prawie 40 letnim doświadczeniem

Firma Paweł Babraj „BAMET” prowadzi działalność gospodarczą od 1983 r. i świadczy kompleksowe usługi, począwszy od projektowania, planowania i konstruowania przez produkcję detali oraz kompletnych urządzeń. Główne usługi firmy obejmują: projektowanie i wykonanie urządzeń, podzespołów oraz części zamiennych na podstawie dokumentacji i wzorów powierzonych przez Klienta/Zleceniodawcę, projektowanie i wykonanie form wtryskowych i narzędzi, remonty maszyn i urządzeń,

Celem głównym Projektu jest wdrożenie w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy innowacji procesowej w postaci znaczącego usprawnienia projektowania 3 D. Realizacja Projektu pozwoli na implementację w przedsiębiorstwie Wnioskodawcy zaawansowanych narzędzi do projektowania, takich jak najlepsze na rynku funkcje modelowania części złożeń rysunków z wbudowanymi rozwiązaniami do symulacji, kosztorysowania, renderowania, animacji oraz zarzadzania danymi produktów. Wdrożone nowoczesne oprogramowanie SOLIDWORKS 2021 pozwoli łatwiej i szybciej opracowywać i udostępniać koncepcje projektowe, zapewniając bardziej wydajne środowisko projektowania 3D.

Oprogramowanie SOLIDWORKS 2021 zawiera nowe, zorientowane na użytkownika udoskonalenia, które skupiają się na kwestiach: rozszerzonych funkcjonalności: uproszczenia operacji dla dużych złożeń, zwiększonej ilości poleceń dostępnych w trybie opisywania szczegółów do rysunków oraz dodatkowe możliwości symulacji tworzyw sztucznych zapewniają nowe sposoby pracy w zakresie projektowania, opisywania szczegółów i sprawdzania poprawności. Proces projektowania oparty o system SOLIDWORKS 2021 umożliwia prace w standardzie cyfrowego przepływu informacji i weryfikacji projektowanych konstrukcji, zwiększając niezawodność i jakość wyrobów w skali i jakości nieznajdującej odpowiedników na rynku.

 

 

 

 


Pozostałe artykuły