Foroom sp. z o.o. wdroży technologię projektowania przy wykorzystaniu pakietów AEC Collection Autodesk

Foroom sp. z o.o. to firma działająca w branży budowlanej. Wiodącym profilem działalności firmy jest projektowanie architektoniczne i wielobranżowe z zakresu budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego oraz użyteczności publicznej. Firma świadczy usługi projektowe, nadzory autorskie oraz usługi konsultingowe. 

W ramach projektu, firma skorzysta z grantu na transfer technologii, którego przedmiotem jest wyposażenie biura projektowego w najnowszą technologię w oparciu o programowanie z kolekcji AutoCAD z zakresu architektury i budownictwa Architecture Engineering and Construction Collection (AEC Collection).

Technologia w oprogramowaniu AEC Collection to zestaw połączonych narzędzi z zakresu projektowania i kontroli procesu projektowego odpowiadającego na potrzebę tworzenia w technologii BIM, zapewniająca wydajną pracę grupy inżynierskiej począwszy od zespołu koncepcyjnego poprzez zespół architektoniczny, konstrukcyjny i obliczeniowy, a kończąc na zespole technologicznym i marketingowym. Zestaw narzędzi pozwalających na pełną analizę architektoniczną, wykonanie dokumentacji projektowej oraz dokumentacji wykonawczej. Powstała w ten sposób unikalna baza danych inżynierskich jest sprawnie zarządzana i pozwala na uzyskanie o wirtualnym obiekcie dowolnych informacji w dowolnym momencie. Pakiet programów komputerowych do projektowania budynków i infrastruktury komunalnej daje dostęp do kluczowych produktów Autodesk – aplikacji jak i usług chmurowych co pozwala na elastyczny i wygodny sposób pracy w zależności od potrzeb ciągle zmieniającego się rynku. Kolekcje posiadają możliwość udzielenia dostępu do usług w chmurze przy subskrypcji kolekcji dającej dostęp do pracy dla wielu użytkowników.

Gratulujemy!

 


Pozostałe artykuły