Firma Genpower sp. z o.o. zakupi innowację procesową dzięki SOI

Firma GENPOWER zajmuje się profesjonalną obsługą klienta, obejmującą doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu oraz serwisowanie zakupionych produktów. W ofercie znajdują się różnego rodzaju agregaty prądotwórcze oraz zasilanie awaryjne UPS, w które firma GENPOWER z sukcesami zaopatruje przedsiębiorstwa budowlane, remontowe i instalacyjne. Głównymi klientami są Regionalne Bazy Logistyczne z Wałcza, Wrocławia i Warszawy. Poza jednostkami wojskowymi realizują także kontrakty do dużych firmy z branży elektroinstalacyjnych takich jak: grupa PBG, Elektrobudowa S.A. oraz do mniejszych firm jak Lumen, Elektrikon, Elektrotim.

Celem projektu jest udoskonalenie procesów produkcyjnych oraz świadczenia usług w firmie, dzięki zakupie nowoczesnej technologii Comarch ERP XL od Dawcy COMARCH S.A.

Comarch ERP XL posiada narzędzia do strategicznego planowania produkcji oraz świadczenia usług. Technologia posiada modułową budowę, którą elastycznie można dostosować do bieżących potrzeb firmy. Comarch ERP XL to zintegrowany system klasy ERP/ERP lI wpierający zarządzanie przedsiębiorstwem produkcyjnym, handlowym i usługowym. Charakteryzuje się budową modułową stanowiąc w pełni elastyczną i konfigurowalną platformę pozwalającą na zaprojektowanie i odwzorowanie wszystkich kluczowych procesów nowoczesnej firmy zgodnie z ideą zarządzania procesowego. System udostępnia wyrafinowane narzędzia do strategicznego oraz operacyjnego planowania produkcji i optymalizacji zapasów. Ponadto pozwala skutecznie wykorzystywać nowoczesne formy handlu elektronicznego poprzez wbudowane aplikacje mobilne, platformę B2B do sprzedaży i zakupów oraz współpracę z systemami EDI (Electronic Data lnterchange – Elektroniczna Wymiana Danych).


Pozostałe artykuły