Firma AP FLYER znana na cały świecie z bardzo dobrze sprawdzonych w działaniu systemów antydronowych z grantem Projektu SOI

Firma AP-FLYER sp. z o.o. zajmuje się wdrażaniem (integracją) nowoczesnych technologii, produktów i usług IT – szeroko rozumiany sprzęt komputerowy i telekomunikacyjny oraz produkty i usługi związane z bezpieczeństwem i biometrią.

Spółka jest autoryzowanym dystrybutorem i przedstawicielem czołowych producentów oferujących zaawansowane rozwiązania dla biznesu, służb mundurowych, przemysłu i służby zdrowia.

Celem projektu jest zbudowanie wiedzy i kompetencji w zespole firmy AP-Flyer, które pozwoli dostarczać Klientom nowoczesne i niezawodne systemy wykorzystujące innowacyjną technologię informatyczną firmy „mPrest” umożliwiającą akwizycję i analizę w czasie rzeczywistym, danych pozyskanych z czujników, urządzeń, maszyn i ich zespołów, aplikacji oraz platform IoT; a następnie kontrolę i wizualizację w kontekstach adekwatnych do roli i uprawnień operatora.

Technologia dotyczy systemu informatycznego umożliwiającego akwizycję i analizę w czasie rzeczywistym, danych pozyskanych z czujników, urządzeń, maszyn i ich zespołów, aplikacji oraz platform IoT; a następnie kontrolę i wizualizację w kontekstach adekwatnych do roli i uprawnień operatora.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pozostałe artykuły