Fabryka E- biznesu Sp. z o.o. otrzyma grant na doradztwo technologiczne

Dziś podpisaliśmy umowę z firmą Fabryka E-biznesu Sp. o.o. o powierzenie grantu na doradztwo technologiczne. 

Fabryka E-biznesu specjalizuje się w brandingu oraz dostarcza innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie marketingu. Tworzy oprogramowanie i aplikacje mobilne, interfejsy, itp.

Firma wystąpiła o grant na doradztwo technologiczne w związku z planowanym ubieganiem się o grant na transfer technologii. Przedmiotowe usługi doradcze pozwolą przygotować się firmie do złożenia wniosku o powierzenie grantu na transfer technologii w zakresie: określenia racjonalnego sposobu wdrożenia technologii, zidentyfikowania potencjalnej grupy odbiorców innowacyjnej usługi, określenie ryzyka wdrożenia zakupionej technologii, zdefiniowania koncepcji rynkowej promocji produktów, określenia zapotrzebowania na rynkowe rezultaty projektu, przygotowanie opinii o innowacyjności.

Zakres usług doradczych obejmować będzie szczegółową analizę innowacyjnych potrzeb biznesowych przedsiębiorstwa w odniesieniu do wdrażanej technologii, czyli innowacyjnej usługi pozyskiwania opinii o produktach i usługach sprzedawanych on-line. Realizacja usługi możliwa będzie poprzez zakup technologii w formie licencji do oprogramowania eKomi, która dzięki integracji z mechanizmami wyszukiwarki Google pomoże obniżyć koszty marketingowe.

Gratulujemy i życzymy sukcesów!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami za pośrednictwem:
infolinii SOI: (22) 695 37 88
lub napisz bezpośrednio na adres: soi@arp.pl

  

Pozostałe artykuły