Doradztwo technologiczne dla firmy Karowisko RC Krzysztof Lenart

Dziś mamy coś dla maniaków samochodowych! 😉

Podpisaliśmy umowę na doradztwo technologiczne  z firmą Karowisko RC Krzysztof Lenart ,w zakresie stworzenia technologii informatycznej polegającej na integracji systemu zarządzającego procesem przyjęcia zamówienia, projektowania, produkcji i dystrybucji. 

Firma planuje uruchomić produkcję karoserii na podstawie indywidualnych zamówień klientów, obsługiwanych przez system, w którym będzie wgląd do całego procesu realizacji projektu klienta. Na każdym etapie tej realizacji, klient będzie miał szczególny wgląd do każdego etapu produkcji, z możliwością kontroli oraz wprowadzania uwag. System ten będzie podłączony do każdego stanowiska, na każdym etapie produkcji i obsługi firmy w celu łatwego określenia stopnia zaawansowania prac. Rozwiązanie opierać się będzie na zintegrowaniu urządzeń pełniących funkcje wytwórcze. W tym przypadku zintegrowane zostanie oprogramowanie do obsługi zamówień, projektowania oraz drukarka 3D.

Na Lubelszczyźnie będzie to jedyna firma produkująca modele samochodowe, a w skali kraju jedyna firma opierająca swoją produkcję w fazie prototypu na zintegrowanym środowisku informatycznym. 

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami za pośrednictwem:
infolinii SOI: (22) 695 37 88
lub napisz bezpośrednio na adres: soi@arp.pl

Pozostałe artykuły