Auto-West s.c. M. i R. Pastryk i transfer technologii w branży motoryzacyjnej

Auto-West s.c. M. i R. Pastryk to firma działająca głównie w branży motoryzacyjnej. Produkująca karbonowe części zamienne, zajmująca się serwisem i naprawą aut oraz sprzedażą używanych i nowych części samochodowych. Firma korzysta z innowacyjnej technologii wytwarzania produktów z włókna węglowego – karbonu. 

W ramach projektu, firma skorzysta z grantu na transfer technologii, którego przedmiotem jest podniesienie konkurencyjności oraz rozwój technologiczny przedsiębiorstwa poprzez zakup innowacyjnego, dopasowanego procesowo oprogramowania Auto West System.

Auto West System to rozbudowane narzędzie do zarządzania procesem produkcyjno – usługowym, zaopatrzenia oraz logistyką. System pozwoli przejść z całkowicie ręcznego systemu produkcji (kartki i Excela) na nowoczesny system produkcyjny, dostosowany do potrzeb specyficznych procesów produkcyjnych. System będzie pozwalał na automatyzację i cyfryzację procesów, a całość będzie sterowana za pomocą jednego systemu (serwis, dział produkcji karbonu, logistyka, sprzedaż).u (serwis, dział produkcji karbonu, logistyka, sprzedaż).

Dzięki innowacyjnej technologii Auto West System firma optymalizacje oraz automatyzacje proces produkcyjny, świadczenia usług naprawy pojazdów oraz procesów logistycznych, tak aby przyśpieszyć czas realizacji zlecenia i spowodować obniżenie kosztu jednostkowego produkcji o 10%.

Gratulujemy!

MASZ PYTANIA?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ZA POŚREDNICTWEM:
INFOLINII SOI: (22) 695 37 88
LUB NAPISZ BEZPOŚREDNIO NA ADRES: SOI@ARP.PL

Pozostałe artykuły