APR System sp. z o.o. z grantem na transfer technologii.

APR System prowadzi działalność od 2012 r., głownie w zakresie sprzedaży usług IT dla Uczelni oraz Biznesu. Realizuje analizy procesów biznesowych oraz modelowanie i analizę systemów informatycznych. Obszar funkcjonowania działalności obejmuje rynek krajowy.

 

Głównym celem projektu jest wzrost konkurencyjności APR System Sp. z o.o. na rynku dostawców oprogramowania dzięki rozszerzeniu oferty produktów dla obecnych i przyszłych klientów APR System Sp. z o.o. o systemy i moduły w technologii web, poprzez zakup i wdrożenie technologii AF Frawmework. Technologia ta umożliwia sterowanie metadanymi i konfigurację wraz z zautomatyzowaną komunikacją z BackEnd. Framework AF jest innowacyjną technologią stanowiącą unikatowe połączenie nowoczesnych technik tworzenia aplikacji na poziomie kraju, umożliwiającą szybkie tworzenie aplikacji bazodanowych. Technologia ta skraca czas oraz zmniejsza potrzebę wykorzystania specjalistycznej wiedzy programistycznej w tworzeniu aplikacji opartych na listach, formularzach czy innych aplikacjach bazodanowych.

Transferowana Technologia jest innowacją procesową. Dawcą i jedynym właścicielem Technologii jest Infonetax sp. z o.o. z Kielc. Grant jest udzielony w ramach regionalnej pomocy inwestycyjnej w kwocie nieprzekraczającej 330 000,00 zł, co stanowi 55% kwoty kwalifikowanej projektu (600 000,00 zł, z wkładem własnym Wnioskodawcy).

 

Gratulujemy!

MASZ PYTANIA?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ZA POŚREDNICTWEM:
INFOLINII SOI: (22) 695 37 88
LUB NAPISZ BEZPOŚREDNIO NA ADRES: SOI@ARP.PL

Pozostałe artykuły