Transfer technologii dla Create IT s.c. Borkowski Bartosz, Fredrych Aleksander

Create IT s.c. Borkowski Bartosz, Fredrych Aleksander to spółka działająca głównie w zakresie tworzenia oprogramowania na zamówienie (tzw. Software House), specjalizując się w aplikacjach webowych (tj. działających z wykorzystaniem przeglądarki internetowej) oraz mobilnych (na telefony, tablety itp.). Spółka jest producentem szablonów stron internetowych (WordPress), a także prowadzi szkolenia techniczne dla programistów.

W ramach projektu, spółka skorzysta z grantu na transfer technologii, którego przedmiotem jest – nabycie w formie licencji i wdrożenie do działalności przedsiębiorstwa technologii Data Management Platform oraz Data Stream. Technologia optymalizuje działania marketingowe prowadzone w modelu programatic (reklama w modelu automatycznym) oraz umożliwia prowadzenie analiz biznesowych i rynkowych.

Transferowana Technologia jest innowacją procesową, gdyż znacząco ulepsza sposób świadczenia usług marketingowych dzięki wykorzystaniu możliwości przetwarzania danych na platformie DMP oraz ich integracji z surowymi danymi dostępnymi za pośrednictwem dostarczanego Data Streamu.

Gratulujemy!

MASZ PYTANIA?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ZA POŚREDNICTWEM:
INFOLINII SOI: (22) 695 37 88
LUB NAPISZ BEZPOŚREDNIO NA ADRES: SOI@ARP.PL

Pozostałe artykuły