Pozyskanie grantu w projekcie SOI jest naprawdę proste

10 września ogłosiliśmy nowy konkurs na transfer technologii. Teraz przedsiębiorcy mają czas do 8 października br., aby przygotować dokumentację potrzebną do złożenia wniosku. W projekcie SOI jest to naprawdę proste! 

 

Całą dokumentację oraz pomoc dla przedsiębiorców zgromadziliśmy na jednej stronie Granty na Transfer Technologii. Na dole strony przygotowaliśmy 4 przyciski, które mają za zadanie pomóc w złożeniu wniosku o powierzenie grantu!

KROK I

Zapoznaj się z prezentacją, w której omawiamy ogólne zasady Konkursu 5. Zawiera informacje kto może skorzystać oraz na co można przeznaczyć grant projektu SOI. Prezentacja jest dostępna pod przyciskiem „OGÓLNE ZASADY” 

 

KROK II

Pobierz dokumentację dostępną pod przyciskiem „KONKURS NR 5”. Dla wygody przedsiębiorców całą potrzebną dokumentację, w tym regulamin konkursu, skompresowaliśmy w jednym pliku, który powinien pobrać się automatycznie po kliknięciu w przycisk.

Na tym etapie widać jakie dokumenty będą potrzebne do złożenia wniosków. Część załączników będzie potrzebna już w czasie generowania wniosku poprzez ISOP (Informatyczny System Obsługi Projektów). Natomiast całość wymaganej dokumentacji należy przesłać pocztą na adres: Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa.

KROK III

Aby wygenerować wniosek o grant na transfer technologii trzeba stworzyć swoje konto w generatorze wniosków ISOP (Informatycznym Systemie Obsługi Projektów). W tym celu wystarczy kliknąć przycisk „KLIKNIJ ABY ZŁOŻYĆ WNIOSEK”. Zostaniesz przeniesiony na stronę generatora, gdzie krok po kroku będziesz musiał uzupełniać dane do wniosku.

.

W PROJEKCIE SOI NIGDY NIE JESTEŚ SAM

W trakcie każdego kroku możesz kontaktować się z naszymi pracownikami. Dla łatwiejszej dostępności naszych pracowników w zakładce „KONTAKT” udostępniliśmy numery telefonu na infolinię Projektu: (22) 695 37 38 w godz. 8.00-13.00; (22) 695 36 87 w godz. 13.00-16.00 oraz mail soi@arp.plNasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie i pomogą w złożeniu wniosku.

Dodatkowym ułatwieniem jest chat jaki wprowadziliśmy na stronie Projektu. Na każdej zakładce w prawym dolnym rogu znajduje się chmurka. Wystarczy w nią kliknąć, podać swój mail, a zostaniesz połączony z pracownikiem Projektu, który już w tym miejscu odpowie na Twoje pytanie.

UZYSKANIE GRANTU W PROJEKCIE SIEĆ OTWARTYCH INNOWACJI JEST NAPRAWDĘ PROSTE!


Pozostałe artykuły