Hrynkiewicz i Synowie Jolanta Hrynkiewicz skorzysta z grantu na transfer technologii

Firma „Hrynkiewicz i Synowie” Jolanta Hrynkiewicz zajmuje się projektowaniem architektonicznym, projektowaniem wnętrz oraz obsługą procesów inwestycyjnych – przygotowuje projekty koncepcyjne, projekty budowlane, projekty wnętrz oraz projekty mebli. Spółka specjalizuje się w projektowaniu architektury i wnętrz komercyjnych, w tym kinowych oraz restauracyjnych.

W ramach projektu, spółka skorzysta z grantu na transfer technologii, którego przedmiotem jest – wdrożenie innowacyjnego zestawu wzajemnie powiązanych narzędzi do projektowania Architecture Engineering and Construction Collection. Transfer technologii – w przypadku firmy Hrynkiewicz i Synowie – umożliwi sprawniejszą integrację przygotowywanych dokumentacji wielobranżowych, identyfikacji oraz eliminacji możliwych błędów i kolizji na etapie projektowym w taki sposób, aby usprawnić i skrócić nie tylko proces projektowy, ale cały proces inwestycyjny, co jest kluczowe z punktu widzenia inwestorów.

Dzięki wdrożeniu technologii AEC Collection Wnioskodawca wprowadzi innowację procesową i zoptymalizuje proces realizacji usług projektowych.

Gratulujemy!

MASZ PYTANIA?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ZA POŚREDNICTWEM:
INFOLINII SOI: (22) 695 37 88
LUB NAPISZ BEZPOŚREDNIO NA ADRES: SOI@ARP.PL

Pozostałe artykuły