Grant dla firmy Apis Sp. z o.o. Grupa SBS

Firma Apis Sp. z o.o. Grupa SBS istnieje od 1992 r. i działa na rynku instalacyjnym (hydraulika, systemy grzewcze, systemy wodne i kanalizacyjne) oraz na rynku wyposażenia wnętrz, szczególnie łazienek (w tym w fazie projektowania). Zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną produktów hydraulicznych i grzewczych.

Obecnie APiS zatrudnia ponad 100 pracowników i jest jedną z najprężniej rozwijających się firm tej branży w regionie. Firma inwestuje ponadto w platformy informatyczne B2B i B2C: uruchomiła kanał e-outlet, a w najbliższym czasie planuje uruchomienie nowego sklep e-commerce, objętego niniejszym projektem.

Głównym celem projektu  zakup i wdrożenie technologii e-commerce APIS E-Commerce B2C do działalności firmy. Implementacja oprogramowania pozwoli na usprawnienie procesu obsługi klienta nadając mu zupełnie nowy wymiar. Prezentowana przez wnioskodawcę technologia znajduje zastosowanie w użyciu w jego branży i odpowiada funkcjonalnościami oraz wymaganiom, które wybiegają znacząco poza istniejące rozwiązania.

Gratulujemy!

 

 

 

 


Pozostałe artykuły