Firma Vikset pozyskała zintegrowane oprogramowanie CAD/CAM Solidworks i SolidCAM

Vikset MS sp.z o.o. sp. k. została założona w 2006 roku jako lokalne przedsiębiorstwo OEM wytwarzające produkty i świadczące usługi dla innych firm przemysłowych. Firma jest szybko rozwijającym się dostawcą specjalistycznych usług oraz produktów dla przemysłu w całej Europie.

Vikset wytwarza produkty i świadczy usługi dla innych firm przemysłowych i specjalizuje się w obróbce materiałów wielkoformatowych techniką laserową i ploterową. Zajmuje się obróbką metali  i tworzyw sztucznych dla krajowych i zagranicznych odbiorców.

Planowane przedsięwzięcie polega na zakupie technologii CAD/CAM umożliwiającej wprowadzenie na rynek nowych wyrobów, poprawę jakości produktów wytwarzanych metodą obróbki skrawania na zaawansowanych tokarkach i frezarkach wieloosiowych. Oprogramowanie umożliwi projektowanie oraz obsługę frezarek 3 i 5 osiowych oraz tokarek i tokarek z opcjami frezowania i przechwytu. Wdrożona technologia pozwoli na skrócenie czasu opracowania procesów obróbki i szybszą reakcję na składanie ofert do zapytań.

 

Gratulujemy!

 

 


Pozostałe artykuły