Firma Elem sp. z o.o. sp. k. skorzysta z grantu na transfer technologii

Firma Elem sp. z o.o. sp. k. to prężnie rozwijającą się firma działająca na rynku energetycznym i telekomunikacyjnym. Świadczy m.in. usługi w zakresie wykonywania instalacji typu „Inteligentny budynek” oraz automatyki budynkowej. 

W ramach projektu, spółka skorzysta z grantu na transfer technologii, którego przedmiotem jest PROJEKTOWANIE I INSTALOWANIE PRZEZ ZARZĄDZANIE – wprowadzenie innowacyjnej technologii w branży instalacji elektrycznej. Transfer technologii – w przypadku firmy Elem – nabycie praw do korzystania z technologii w formie licencji, w postaci oprogramowania o nazwie Innowacyjna platforma do obsługi realizacji projektów wykorzystywanej w bieżącej pracy przez inżynierów Spółki.
Finalnie, zautomatyzowanie procesu realizacji projektów przyczyni się do poprawy jakości świadczonych usług, bowiem cały cykl życia projektu będzie na bieżąco monitorowany, modyfikowany i kontrolowany. Technologia jest odpowiednikiem organizacyjnym budowlanego modelu BIM, pozwalającą na uproszczenie procesu projektowania.

MASZ PYTANIA?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ZA POŚREDNICTWEM:
INFOLINII SOI: (22) 695 37 88
LUB NAPISZ BEZPOŚREDNIO NA ADRES: SOI@ARP.PL

Pozostałe artykuły